Hl.strana - Maturitní otázky - Referáty (Moje referáty) - Plesy (Tipy,Firmy) - Vysoké školy - Kurzy - !SHOP!

 
Politika

Všechno o politice u nás i ve světě

===>DISKUZE V TOMTO FÓRU NEJSOU ARCHIVOVANÉ NA KONCI ROKU<====


Kolik je dva a pět? (napiš čislem - ochrana proti spamu):6.11.2017
Novinka - nejzkorumpovanější bývalí politik a premiér ODS, Mirek Topolánek, chce kandidovat na prezidenta ČR, to je nehorázná drzost M. Topolánka ODS, on si ještě dovoluje po těch všech korupčních kauzách co zde v minulosti za jeho vlády bylo, kandidovat na prezidenta...DRZOST=DRZOSTÍ.

Víte milý spoluobčané proč kandiduje M. Topolánek ODS na prezidenta?

1)...aby vytáhl Topolánek ODS z vězeni Dalíka(jeho excelence), když by byl zvolený prezidentem, tak by mu dal tzv. milost...
2)Dále M. Topolánek ODS chce osvobodit v kauze Nagyová Nečasová, osvobodit všechny aktéry, když by byl zvolený prezidentem.
3) chce zametat M. Topolánek ODS, když by byl prezident, korupci pod práh
4) V žádném případě spoluobčané TOPOLÁNEK nemůže a nesmí se stát prezidentem, pokud vám je dobro milé a né zlo a korupční skandály M. Topolánka ODS z minulosti a pokud by byl prezident tak v budoucnosti...M. Topolánek ODS=NE PREZIDENT.

31.10.2017
1)...Tak milý spoluobčané + politici z jiných stran, pan Kalousek s TOP 09, chce zabránit menšinové vlády hnutí ANO tím že zablokuje sněmovnu a zabrání zvolení pana Vondráčky hnutí ANO, aby se stal předsedou sněmovny, pokud by se mu to podařilo, tak by nemohla vzniknout menšinová vláda a premiérem by se nemohl stát pan Babiš hnutí ANO, je zde vidět že TOP 09 nejde o lidi nýbrž o moc a pan Kalousek si hraje na důležitého, ovšem jeho strana TOP 09 měla ve volbách jen 5% a ANO 30%, to je nehorázné o co se pokouší Kalousek z TOP 09, to se Vám nepovede, protože by jste museli přesvětšit všechny ostatní politické strany, tedy:ODS+TOP09+KDU-ČSL+SPD+piráti+ČSSD mimo tedy ANA a KSČM...

Respektujte TOP 09 pane Kalousku vítěze voleb hnutí ANO, které Vás převálcovalo, pokud budete dělat naschvály, tak projedete další volby na plné čáře a Váš rozpočet bude 0 a nedostanete se do poslanecké sněmovny...ANO je 1 vy jste TOP 09 0.

2) My víme proč chcete zablokovat pane Kalousku TOP09 sněmovnu, předsedy sněmovny, aby nemohla vzniknout do prezidentských voleb menšinová vláda hnutí ANA, a když by se po prezidentských voleb po 12 lednu 2018, nestal prezidentem znovu Miloš Zeman, tak by jste šli do předčasných voleb a vláda by vznikala už pod novým prezidentem, to se Vám TOP09 nepovede protože bude znovu zvolen M.Zeman prezidentem, ztrácíte čas TOP 09 a pane Kalousku a další, respektujte vítěze voleb hnutí ANO, to se Vám nepovede TOP 09 pane Kalousku přesvětšit všechny politické strany(mimo ANO+KSČM), aby zablokovali předsedu sněmovny.

30.10.2017
Místopředsedou sněmovny bude pan Vondráček z hnutí ANO.

30.10.2017
Pane Fialo a celá ODS my víme o co Vám jde,aby jste vyšachovali vítěze voleb hnutí ANO,proto chcete místopředsedy sněmovny pana Fialu ODS,to se Vám ovšem nepovede,žádný 3 pokus o sestavení vlády nebudete mít,pan Babiš bude premiér a bude menšinová vláda.ODS jste až druzí a prohráli jste, a jasnou jedničkou je ANO.

29.10.2017
Dále premiérem se musí stát pan Babiš,a v žádném případě nesmí být vyměněn za důvěru menšinové vlády.

29.10.2017
Chceme říci dále:aby v žádném případě nepřipustili hnutí ANO a nedalo místopředsedy sněmovny na 3 pokus ODS,panu Fialoví,a aby zůstal místopředseda ANU pan Vondráček.

29.10.2017
Respektujte politické strany jak nalevo tak napravo vítěze voleb hnutí ANO a dejte mu ve sněmovně důvěru k sestavení menšinové vlády.

28.10.2017
Politické strany - jak napravo tak nalevo, vy nechcete jít do koalice z hnutím ANO, když nechcete jít, je to vaše svobodné rozhodnutí, a tím pádem když pan Babiš (hnutí ANO), chce sestavit menšinovou vládu, tak o co vám jde!, proč ho nepodpoříte ve sněmovně, je to pro dobro země, vám tedy politické strany jak nalevo tak napravo nejde o blaho občanů a země, nýbrž o moc a nic jiného, pěkně jste se vybarvili strany jak nalevo tak napravo, ještě že jsme Vás nevolili...Podívejte se politické strany, prohráli jste na plné čáře volby, je dobojováno, tak teďka nedělejte brikule a podpořte ve sněmovně menšinovou vládu ANA a ubezpečujeme Vás že 3 pokus nebude předsedou sněmovny pan Fiala ODS a tím pádem nebude 3 pokusem sestavovat vládu, nechá si to hnutí ANO...ANO jasně vyhrálo volby a kostky byli vrženy. Tak co vlastně politické strany chcete. 1) nikdo nechce jít s ANO do vlády...2) nikdo nechce podpořit z vašich stran menšinovou vládu ANA, tak co vlastně chcete politické strany jak nalevo tak napravo...prostě není jiné řešení než menšinová vláda, tak si to už přiznejte a hrajte čistou hru...už je dobojováno.

28.10.2017
hnutí ANO - apelujeme na Vaši stranu aby jste v žádném případě nedali k dispozici 3 pokus o vyslovení důvěry vlády, ODS, a aby se nestal předsedou pan Fiala z ODS a nesestavoval 3 pokusem vládu on sám, již nyní se po tichoučku domlouvají politické strany jak na Vás vyzrát, již se mluví o tom když by sestavoval po 2 nepovedeném pokusu, 3 pokusem pan Fiala ODS...tak se domlouvají strany jak ODS+TOP09+STAN+piráti+KDU-ČSL+ČSSD a možná i to se budete divit i SPD, propočty jsou jasné 25+7+6+22+10+15 možná 22 = 85 možná + 22 = 107...v žádném případě ANO nesmíte pověřit 3 pokusem o vyslovení důvěry vlády ODS aby se stal pan Fiala předsedou sněmovny a sestavoval on sám vládu.

ANO NESMÍTE TO PŘIPUSTIT!.

28.10.2017
Pokud nedáte politické strany na 3 pokusy důvěru menšinové vládě ANA z ministrů ANA+odborníků, tak zkrachujete politické strany a vaše finance budou 0, a budou předčasné volby a ANO masivně je vyhraje, a bude sestavovat samostatnou jednobarevnou vládu, většiny min.101 poslanců ve sněmovně. To politické strany jak z leva tak zprava, chcete?!, pokud ano, tak znovu se opakujeme, zkrachujete. Podle nás by jste měli být milý politici z politických stran na tolik inteligentní že by jste Hnutí ANU dali důvěru menšinové vládě a hnutí ANO by poté prosazovalo i Váš politický program na přič politickým stranám, spektra. ANO je jasný vítěz, uvědomujete si to politické strany jak z leva tak zprava pan Babiš a hnutí ANO je zde pro většinu občanů, tak už se vzdejte, prohráli jste a hrajte fér play hru a dejte ANU důvěru ve sněmovně to je jediné velmi dobré řešení pro tuto zem.

27.10.2017
Jste nejlepší ANO, jste 1...

27.10.2017
Ať žije ANO...

27.10.2017
Hnutí ANO chceme Vás poprosit, a sami to vidíte, jaký jsou politici, aby jste opravdu vládly v menšinové vládě to je nejlepší řešení pro tuto zemi, zbytek politického spektra je opravdu blbé, jsme levicově smýšlející lidé ale co se nyní děje to je nehorázné a hlavně smutný že všichni subjekty jsou proti Vám.

27.10.2017
Pokud to tak politické strany chcete, aby ANO vládlo samo a budete stále odmítat menšinovou vládu ANA, tak dopadnete hodně špatně, boží mlýny melou po male ale jistě. Dobro zvítězí nad zlem.

27.10.2017
Volili by jsme znovu ANO a masivní spousta lidí.

27.10.2017
Občani nejsou blbí...

27.10.2017
...Tak milý poslanci z politických stran, kteří odmítáte menšinovou vládu ANA z ministrů + odborníku, tak Vám řekneme toto: Pan Babiš a celé hnutí ANO musí žádat o důvěru sněmovny politických stran poslanců, má na to pravděpodobně 3 pokusy, když by neprošli tyto 3 pokusy ve sněmovně, pak jsou předčasné volby, tím pádem, pokud by po těchto 3 pokusech byli nové volby, tak věřte politické strany, kteří nesouhlasí s menšinovou vládou ANA, by zkrachovala a pan Babiš a celé hnutí ANO, by po sléze sestavilo většinovou vládu samo s min. 101hlasů a křesel ve sněmovně, po té by vládlo samo a prosazovalo zákony samo a nikdo by už ANU nestál v cestě a už by neprosazovalo zákony na přič politických stranám spektra, ale samo a nepotřebovali ostatní subjekty politických stran, pokud to tak chcete politické strany a nechcete menšinovou vládu ANA, tak po sléze sami poznáte a zbydou Vám oči pro pláč politické strany a ANO znovu vyhraje a ukáže všem a bude mít většinu ve sněmovně 101 hlasů. Toť vše.

27.10.2017
Tak podle nejnovějších zpráv hnutí ANO, chce vládnout menšinovou vládou, která by se skládala z ministrů ANA a nestranných odborníku, šla by programově na přič politickým spektrem, podle nás občanů je to velmi dobrá volba, která se musí většině občanů líbit...

Tak-že apelujeme na ostatní politické strany aby Babišovu hnutí ANO ve sněmovně dali důvěru..., vy s ANEM ostatní politické strany nechcete vládnout, tak jediné řešení je aby jste hnutí ANO dali ve sněmovně důvěru...občané si to takto přejí a rozdali jasně karty.

24.10.2017
Podívejte se hnutí ANO, vy jste jasně hlásali před volbami, že z žádnou ODS+TOP09+STAN do vlády nepůjdete, že to jsou zkorumpované strany, tak držte slib co jste nám občanům před volbami dali..., spousty občanů Vás volilo z levé strany z pektra (levicový voliči), ubrali jste spousty procent ČSSD+KSČM, hlásali jste před volbami že jste zde pro lidi, tak laskavě respektujte přání levicově orientovaných občanů, kteří Vás volili, bez nich by jste dopadli špatně..., tak pokud je nechcete ztratit spojte se ANO z nějakou středovou stranou, což jsou PIRÁTI,SPD,KDU-ČSL,ČSSD...,respektujte přání občanů, kteří Vás volili a v žádném případě se tedy nespojujte s pravicovými populistickými stranami jako jsou ODS+TOP09+STAN..., kteří již nyní Vám hnutí ANO jasně řekli, že s Vámi do koalice v žádném případě nepůjdou... Vyberte si středovou stranu nebo buďte menšinovou vládou, která prosazuje zákony napříč spektrem politických stran.
Většina spoluobčanů, kteří Vás hnutí ANO volili nechtějí pravicovou vládu ve které by byla ODS+TOP09+STAN...,tak laskavě dejte na občany co Vás volili a držte slib co jste před volbami nám občanům, kteří Vás hnutí ANO volili, dali(slíbili)...,jasně jste řekli před volbami že ODS+TOP09+STAN jsou korupční strany s kterými nepůjdete do vlády, pokud by jste slovo porušili co jste nám občanům slíbili, a s touto jednou stranou by jste udělali vládu(ODS+TOP09,STAN), tak je to jasný podraz na voliče Vaši strany ANA a lhali jste před volbami jak se tiskne, šlo Vám jen o moc a ne o občany, kteří Vás volili.Děkujeme

23.10.2017
pane Fialo - z politické strany ODS + pane Kalousku - TOP 09 + STAN - pane Farský či pane Gazdíku...chceme vám říci toto...pokud budete držet slib že do vlády s ANO nepůjdete, což jste jasně řekli v mediích a jestli jste chlapy který nemění názor, tak opravdu jste udělali dobré řešení a většina občanů ČR s Vámi souhlasí...ANO je jasným vítězem voleb a spoluobčané si nepřejí ve vládě a koalici, Vás buď tedy ODS či TOP 09 nebo STAN. ANO je středovou stranou a né populisticky pravicovou. Děkujeme.

23.10.2017
...tak hnutí ANO máte 78 křesel, pan Babiš se stane asi premiérem, chtěli by jsme Vás poprosit i tedy trochu apelovat na hnutí ANO, aby zkusila menšinovou vládu, dobré řešení není ODS+TOP09+STAN, již i po několikrát se vyjádřili tyto tři pravicové politické strany, že do vlády s Vámi nepůjdou,...tedy ANO, nejlepším řešením je menšinová vláda nebo i nějaké jiné složení vlády bez ODS+TOP09+STAN...

21.10.2017
Tak podle nejnovějších projevů nám pan Fila ODS a pan Kalousek z TOP 09 i politici ze strany Stanu řekli že s hnutí ANO v žádném případě nepůjdou do koalice a zůstanou v opozici, děkujeme pravice že jste nám odpověděli na otázku, doufám že jste chlapy a nebudete měnit svůj názor.

21.10.2017
Pane Babiši a celé Hnutí ANO, vládněte sami, mate něco okolo 80 křesel..., a k sobě určitě když bude vládnout sami, někoho ze stran nakloníte na svoji stranu...když budete prosazovat zákon, je to nejlepší řešení pro tuto zemi, jiné řešení by bylo špatné řešení...Děkujeme ANO a dali jsme vám taktéž hlas a jsme levicově smýšlející...

21.10.2017
Upřesnění: do sněmovny se dostane i TOP O9 i STAN, doufáme pane Babiši a celé hnutí ANO že s nimi taktéž nepůjdete do koalice, tedy upřesnění nesmí se do vlády dostat ODS,TOP 09 a Stan musí skončit v opozici, jinak nám všem spoluobčanům bude zle nedobře, volili jsme hnutí ANO a jsme levicově smýšlející lidé, tak doufáme ANO že to nebude podras na voliče...Děkujeme.

21.10.2017
Tak milé hnutí ANO, jste jasným vítězem a dali jsme vám hlas i my, jsme levicově smýšlející lidé, tak doufáme že nepůjdete to koalice s ODS, jinak by to byla zrada na voličích ANA, jiné varianty mimo ODS jsou přijatelné...ODS se nesmí dostat do vlády pokud jste ANO pro občany a ne jako ODS proti nim.

Doufáme že povolební vyjednávání bude pečlivé a doufáme že ODS zůstane v opozici... Děkujeme.

15.10.2017
Milý spoluobčané příští pátek a sobotu 20 a 21 října 2017, jsou volby do parlamentu ČR začátek voleb je 20 října ve 14hodin a volí se do 22hodin a po té v sobotu 21 října se volí od 8 hodin do 14 hodin...potom už nám bude jasné jak dopadli volby, tak spoluobčané přijďte určitě k volbám a dejte hlas jedné politické straně...1 hlas je totiž stejně důležitý jako dalších 10500000...chceme Vás spoluobčané ovšem poprosit aby jste nedali hlas ODS a TOP 09, pokud nechcete aby se historie opakovala jak právě za vlády ODS a TOP 09, když nám všem spoluobčanům bylo zle nedobře, tak určitě přijďte k volbám a volte srdcem která ze stran je vám nejbližší tedy buď ANO 2011,ČSSD,KSČM,SPD,Piráti,KDU-ČSL...

12.10.2017
Tak a zase se něco vytahuje na pana Babiše z hnutí ANO...

Bylo zrušeno podle nejnovějších informací to z čeho už byl jednou očištěný pan Babiš, tedy na Slovensku že prý se bude znovu prověřovat jestli nespolupracoval s stb...je zajímavé že když byl už jednou očištěný soudy na Slovensku že nespolupracoval s stb, tak je zarážející že to bylo zrušeno a že se to bude znovu ověřovat od úplného začátku, a je taky zarážející že se to vytahuje před volbami...znovu se budeme opakovat mafie a znovu mafie z podsvětí je za tímto pokusem ještě ovlivnit blížící se volby...

9.10.2017
Tak milý spoluobčané právě dnes byl obviněn pan Babiš a pan Faltýnek z Hnutí ANO a bylo na ně podáno trestní stíhání, tak milý spoluobčané je to tu, podle nás je to účelové na politickou objednávku a může být i za tímto politické podsvětí, kterému se hnutí ANO znelíbilo a chce ještě ovlivnit blížící se volby do parlamentu ČR...
Ptáme se: proč dotační podvod čapího hnízda se vytahuje, pokud se ukáže po volbách že pan Babiš a Faltýnek z hnutí ANO byli neprávem obviněni, kdo za toto bude nést odpovědnost za křivé obvinění,... za to by po té měli být potrestáni všichni kdo přišli s touto kauzou...1.10.2017
...dále Topolánek ODS, bývalí šéf a premiér, který dával nekalé rozkazy ministerstvům, Nečas bývalí premiér ODS, nechával si říkat pan čistý, manžel souzené Nagyjové(Nečasové), Kalousek TOP 09, šéf, falešná hra z občany, Julínek ODS bývalí ministr zdravotnictví reforma ve zdravotnictví placení u lékaře, již zrušeno, Drápek TOP 09 bývalí ministr práce a soc. věcí - reforma v sociálních službách, chudá vrstva se za jeho působení se stala ještě chudší...a tak bychom mohli pokračovat dále milý spoluobčané nevolte ODS+TOP 09 20 a 21 října, pokud nechcete aby se historie opakovala...

1.10.2017
...ještě jsme za poměli z minulé pravicové vlády ODS a TOP 09 na: Langera ODS, ministr v nitra, rozložení policie, nechával si říkat od spolustraníku pan encyklopedie , Parkanovou TOP 09 ministryně obrany, machinace z pandury, Dalíka ODS, říkali mu jeho excelence pana Topolánka byl i souzený za korupci, Nagyjovou(Nečasovou) je souzená za korupci, vyzrazení..., pokud spoluobčané nechcete aby se historie opakovala nevolte ODS+TOP 09, jen si spomeňte jak nám za tyto vlády z historie, bylo nám zle nedobře, historie se nesmí opakovat...

Všechny příspěvky...